YogaMe

Tiskové zprávy

19.02.2013 |

Amanbir v YogaMe

Studio YogaMe a KundaliniPrague si vás dovolují pozvat na tři jedinečné akce, které proběhnou pod vedením newyorského učitele Joa Amanbira Younga.

více zde
19.12.2012 |

Jóga pro život

 „Jóga pro život“ je nový projekt fotografky Alžběty Jungrové a pražského jógového studia YogaMe, který si klade za cíl umožnit cvičit zdarma terapeutickou jógu lidem v dlouhodobé pracovní neschopnosti. Alžběta Jungrová se chystá znovu vydat do Indie a nafotit kalendář fotek z míst, kde před tisíci lety jóga vznikala a rozšířila se do celého světa.

více zde
24.05.2012 |

Léto s YogaMe

Studio YogaMe během letních měsíců přichází nejen s nevšedním propojením hýčkání těla a duše v restauraci SaSaZu, ale také nabídkou neomezeného cvičení za výhodnou cenu.

více zde
14.10.2011 |

Hormonální jógová terapie v YogaMe

Změny v hladinách hormonů, nejen v období menopauzy, mohou mít významný vliv na zdraví a pohodu většiny žen. Pomoci s prevencí i s nepříjemnými symptomy přechodu přitom dokáže jednoduché cvičení v podobě Hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues. Vyzkoušet si ji můžete od ledna 2012 ve studiu YogaMe.

více zde
13.09.2011 |

Gurutej v YogaMe

Již více než rok působí v Praze studio YogaMe, které nabízí nejen nejrůznější druhy jógy a pilates, ale také speciální cvičení pro bolavá záda s prvky jógy a pilates. Protáhnout své tělo mohou do YogaMe přijít i těhotné ženy a dokonce i malé děti zde mají možnost seznámit se s jógou.

více zde