UN DEUX TROIS

Tiskové zprávy

27.08.2013 |

Harmonie podzimu

Kolekce pro letošní podzim a zimu francouzské značky UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris) se zaměřuje na luxusní perfektní materiály a jejich dokonalé zpracování v duchu francouzského savoir-faire. Modely jsou inspirovány městskou elegancí, stylovou ležérností venkova i prvky pánské módy. Oblečení zaujme dokonalou souhrou pařížské elegance a vysoce aktuálních prvků. Perfektně propracované střihy i vzory vytvářejí neodolatelné kombinace. Škála použitých materiálů je velmi široká. Setkáme se s klasickou vlnou, ale také s denimem, úpletem, kůží, hedvábím a nestárnoucí delikátní krajkou.

více zde
07.02.2013 |

Jarní rapsodie

Zářivá elegance a ženský půbav dominují kolekci francouzské módní značky UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris) pro letošní jaro – léto. Tato sezóna přichází s příslibem barevné bohatosti a rozmanitosti stylů. Modely pro nadcházející jaro jsou ve znamení nedbalé pařížské elegance, která dokáže jedinečným způsobem podtrhnout ženské linie.

více zde
02.10.2012 |

Zimní inspirace

Elegance, dokonalé proporce, siluety typické pro 60. léta minulého století, luxusní zdobnost – takové jsou módní trendy pro letošní podzim a zimu francouzské značky UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris). Převažuje tlumená barevnost a ladění tón v tónu. Dominuje černá a bílá rozzářená dotykem jasně červené.
více zde
10.02.2012 |

Veselá sezóna

Pastelové barvy a hravost jsou charakteristickými rysy nadcházející sezóny. Na co ještě se s příchodem jara připravit u francouzské módní značky UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris)? Letošní jaro rozzáří pastelové barvy jako jsou žlutá, červená, zelenkavá, růžová, jemně modrá nebo oranžová.
více zde
11.10.2011 |

Báječná sezóna

Chystáte se do divadla, na koncert či večerní party? Nevíte jaké šaty obléknout? Hledejte inspiraci u francouzské značky 1-2-3  Paris. Letošní sezónu přináší společenské modely, které vynikají rafinovanou eleganci a čerpají z principů proslulé „vysoké krejčoviny“. Důraz je kladen na detail a použité materiály. Vybírat můžete modely se zajímavě řešeným výstřihem, s delikátním řasením i třpytivými odlesky.

více zde
19.08.2011 |

Elegance podzimu

Francouzská módní značka UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris) nabízí modely určené k celodennímu nošení, které zohledňují poslední trendy, zaručují kvalitní zpracování, přináší zajímavá střihové řešení a ojedinělé řešení detailů. Zajímá vás, jaký styl ovládne letošní podzim a zimu? Chcete, stejně jako celosvětová tvář značky Eva Herzigová, okouzlit elegantním oblečením těch nejmódnějších barev, materiálů a vzorů?

více zde
16.06.2011 |

Letní harmonie

Pokud si ještě vybíráte outfit pro letošní dovolenou, nechte se inspirovat francouzskou módní značkou UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris). Přináší letní kolekci s příslibem barevné bohatosti a rozmanitosti. Kombinace rafinovanosti a opravdové elegance s ohledem na potřeby aktivní ženy tvoří jemnou směs půvabu, nápaditého a nevšedního stylu této sezóny.

více zde
04.05.2011 |

Nová kolekce Evy Herzigové

Světoznámá modelka Eva Herzigová vytvořila již třetí exkluzivní limitovanou kolekci pro francouzskou módní značku UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris). Modely pro letošní jaro a léto najdete v pražské prodejně v obchodním centru Chodov.

více zde
14.04.2011 |

Připravte se na něco nového

Známá herečka Dana Morávková připravovala spolu s fotografkou Alžbětou Jungrovou imageovou kampaň francouzské módní značky UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris) pro letošní jaro – léto. Tato sezóna přichází s příslibem barevné bohatosti a rozmanitosti stylů. Neobejdeme se bez světle béžové, zářivě bílé a smetanové jako symbolu absolutní elegance. Květinové potisky jsou ze všech nových trendů těmi nejromantičtějšími a nejjemnějšími.

více zde