ZINGOPI ŠPERKY

Tiskové zprávy

04.01.2012 |

Kolekce šperků Zingopi pro společenskou sezónu

Ke společenské sezóně patří neodmyslitelně originální šperky, které dokáží zvýraznit vaši osobitost a styl. Doplňky o vás vypoví mnohé, proto pečlivě volte zpracování, barvu i design.
více zde
23.06.2011 |

Kolekce šperků Zingopi pro léto 2011

Podlehněte kouzlu šperků značky Zingopi, můžete si vybírat z celé škály skvostů unikátního designu nebo si nechat zhotovit malé umělecké dílo. Dominantní a výrazné šperky jsou v nadcházející sezóně nepostradatelné. Zapomeňte na usedlost a nudu. Současný trend se nese v mladistvém a okázalejším stylu.

více zde
22.07.2010 |

Kolekce šperků Zingopi pro podzim 2010

K podzimu patří nejen módní oblečení, ale také šperky, které dokonale podtrhnou vaši osobnost, styl a eleganci. Doplňky o vás vypoví mnohé, proto pečlivě vybírejte zpracování, barvu i design. Dominantní a výrazné šperky budou v nadcházející sezóně nepostradatelné. Současný trend šperků se nese v mladistvém a okázalejším stylu.

více zde
22.01.2010 |

Kouzlo dokonalosti

Podlehněte kouzlu originálních šperků značky Zingopi. Představují elegantní ženskost a poezii, umocněnou krásou a leskem broušeného křišťálu či matnou krásou perel. Po tisíce let zvýrazňují šperky kouzlo žen celého světa. Dokonalý šperk má magické schopnosti. Prozradí o svém majiteli víc, než tušíte.

více zde