PAR EXCELLENCE

Tiskové zprávy

14.05.2012 |

Šetrná a cílená péče

Eleganci, výjimečnost a styl dodávají módním outfitům materiály, ze kterých jsou utvořeny. Bez kvalitní látky nebude model nikdy perfektní. Pokud investujete do luxusního oblečení, byl by hřích zanedbat péči o ně. Vyzkoušejte novinku v podobě speciálních pracích prostředků pro kašmír nebo hedvábí i elastické materiály.

více zde
08.02.2012 |

Barevná sezóna

Zajímá vás, jaké barvy a jaký styl ovládne letošní jaro? Prvním impulsem pro tvorbu věhlasných návrhářů je výběr materiálů. S trendy nadcházející sezóny a s nejžádanějšími látkami vás seznámí Hana Konečná, majitelka společnosti PAR EXCELLENCE, která patří k nejznámějším dovozcům luxusních a značkových látek na český trh.
více zde
23.01.2012 |

Šála jako doplněk

Zdánlivá maličkost, která dokáže kouzla. Pánské i dámské šály jsou nejen jedinečným a nepostradatelným doplňkem, ale současně poskytují neocenitelné služby. V obchodě PAR EXCELLENCE, který patří k nejznámějším dovozcům látek na český trh, si je můžete pořídit již hotové nebo vybrat jakoukoliv luxusní látku a šálu nechat zhotovit přesně podle vašeho vkusu a potřeb.
více zde
22.08.2011 |

Barevné tóny podzimu

Zajímá vás, jaké trendy ovládnou letošní podzim a zimu? Prvním impulsem pro tvorbu věhlasných návrhářů je výběr materiálů. Jaké látky budou nejžádanější a nejvhodnější pro tu kterou sezónu předpovídají specializovaná studia. S trendy nadcházejícího podzimu vás seznámí Hana Konečná, majitelka společnosti PAR EXCELLENCE, která patří k nejznámějším dovozcům luxusních a značkových látek na český trh.

více zde
27.04.2011 |

Co dokáže pareo

Z látky nebo šátku lze snadno vytvořit variabilní a jedinečný prvek oblečení. Parea jsou stále oblíbenějším doplňkem pro letní sezónu, protože působí elegantně a svěže. Z parea je možné vykouzlit sukni, top ale i šaty. Dá se pořídit již hotové nebo si zakoupit luxusní látku s panelovým vzorem v obchodě PAR EXCELLENCE, který patří k nejznámějším dovozcům látek na český trh.

více zde
15.02.2011 |

Všechny barvy jara

Letošní jaro bude veselé, rozmanité a plné vzorů. Barvy ovoce a květinové vzory budou v nastávající sezoně klíčem k úspěchu. Inspirace 70. léty ovládla přehlídková mola. S trendy nadcházejícího jara vás seznámí Hana Konečná, majitelka společnosti PAR EXCELLENCE, která patří k nejznámějším dovozcům látek na český trh.

více zde
06.01.2011 |

V hlavní roli šátek

Stylové doplňky v perfektním provedení jsou tím, co dotváří vzhled. Mohou to být nejen elegantní kabelky, šperky, ale také výjimečný šátek. Te

více zde
09.11.2010 |

Společenská sezóna

Chystáte se do divadla, na koncert či večerní party? Pak se neobejdete bez společenských šatů. Přesně takové jsou i použité materiály. Kolekci aktuálních materiálů pro PAR EXCELLENCE předvádí známá herečka Ivana Chýlková. Šperky jsou dílem Zdeny Zingopi.

více zde
03.08.2010 |

Materiály a barvy podzimu

Žádný věhlasný návrhář nenavrhne kolekci bez výběru dokonalých materiálů. Jaké látky budou nejžádanější a nejvhodnější pro tu kterou sezónu předpovídají specializovaná studia. S trendy nadcházejícího podzimu vás seznámí Hana Konečná, majitelka společnosti PAR EXCELLENCE, která patří k nejznámějším dovozcům látek na český trh.

více zde