MUDr. VĚRA TERZIJSKÁ

Tiskové zprávy

20.09.2012 |

Péče o dekolt – MUDr. Věra Terzijská

Dekoltu věnujeme obvykle mnohem méně pozornosti než např. obličeji. Přitom právě na krku a dekoltu je kůže tenčí, citlivější a náchylnější na projevy stárnutí.  MUDr. Věra Terzijská používá k omlazení krku a dekoltu novou vlastní metodu „V aplikace“, kterou v listopadu představí na mezinárodním kongresu.

více zde
15.12.2011 |

Lifting bez skalpelu

Nechcete jen bezmocně sledovat projevy nemilosrdně ubíhajícího času? Dáváte přednost neinvazivním zákrokům? MUDr. Věra Terzijská vás seznámí s převratnou moderní metodou, která bez použití skalpelu navrací pokožce pružnost a odstraňuje ochablost.

více zde
11.03.2011 |

Krásná i bez operace

Výplní obličejových vrásek, prohlubenin, tvarováním nebo zvětšením objemu některých partií můžeme jednoduchým a rychlým způsobem výrazně omladit celkový vzhled, a to během dvou hodin.

více zde
08.11.2010 |

Dokonalejší aplikace kožních implantátů

Dosud se kožní implantáty na bázi kyseliny hyaluronové aplikovaly četnými jemnými vpichy ultratenkými jehličkami. Novou metodou užívanou nyní je šetrnější aplikace kanylami. Jedná se o tenkou jehlu se zaobleným hrotem.

více zde
06.05.2010 |

Plné a pevné rty dokáží ženu omladit

Výrazné a plné rty dokáží tváři propůjčit mladistvost. Věděla to už kdysi slavná Marilyn Monroe, která ráda používala nejen výrazně rudé rtěnky, ale dokonce si rty nechala zvětšovat pomocí kolagenových injekcí. Jak si uchovat krásné rty dnes vám poradí MUDr. Věra Terzijská.
více zde