AKTUÁLNĚ

13.04.2015 |

Anti-agingová tělová péče

Pro hýčkání pokožky celého těla před blížícím se létem zvolte tělové přípravky proti stárnutí americké přírodní kosmetiky Pevonia Botanica s papayou nebo mangem a retinolem z řady Tropical, které úžasně voní, vyživují, hydratují a zlepšují elasticitu.

více zde
13.04.2015 |

Jemné a pěstěné

Ruce jsou naší vizitkou, navíc prozradí náš věk lépe než tvář, i proto doporučujeme věnovat jim náležitou každodenní péči. Nejen v jarních a letních měsících by měly také vaše chodidla vždy vypadat pěstěně a upraveně. Americká přírodní kosmetika Pevonia Botanica  vám s tím pomůže.

více zde
27.01.2015 |

Pigmentace a Lumablanc

Pigmentové skvrny vznikají nejčastěji na viditelných místech – v obličeji, na krku, dekoltu a často nejdou zakrýt ani make-upem. S jejich odstraňováním je vhodné začít během zimních měsíců. Americká přírodní kosmetika Pevonia Botanica má řešení. Jedním z nich je nový přípravek Lumablanc z řady Lumafirm.

více zde
28.11.2014 |

Kmenové buňky

Naprostou novinkou americké přírodní kosmetické značky Pevonia Botanica je exkluzivní řada přípravků proti stárnutí Stem Cells Phyto-Elite, která je určená pro pleť se známkami přibývajícího věku. Předností těchto produktů je schopnost oživení pleti vlastních kmenových buněk pro obnovu pleti.

více zde
27.06.2014 |

Dana Morávková fotila na Sicílii

Herečka a choreografka Dana Morávková připravovala spolu s fotografkou Alžbětou Jungrovou novou imageovou kampaň americké přírodní kosmetiky Pevonia Botanica určenou pro představení nových produktů značky. Focení proběhlo v krásné sicilské Taormině.

více zde
07.05.2014 |

Kaviár pro dokonalou pleť

Proces stárnutí, znečištěné životní prostředí, volné radikály a stres se podepisují na kvalitě pokožky. Vzdorovat věku pomohou mimořádně účinní pomocníci: extrakt z pravého kaviáru a extrakt z perel, které v sobě skrývá kaviárová řada americké přírodní kosmetiky Pevonia Botanica.

více zde
31.01.2014 |

Pro krásné tělo

Blíží se jaro a tedy čas, kdy začneme odhazovat vrstvy oblečení, pod kterými jsme v zimě skrývaly svá těla. Starejte se o ně každý den nejen správnou výživou a dostatečným pohybem. Pro hýčkání pokožky celého těla po dlouhé zimě si vyberte třeba přípravky značky Pevonia Botanica, které si oblíbily zahraniční i české filmové hvězdy.
více zde
18.12.2013 |

Cesta k dokonalosti

Retinol je silný antioxidant, který hraje důležitou roli při ochraně pokožky před nepříznivými vnějšími vlivy a v boji proti stárnutí. Nové přípravky Micro-Retinol americké přírodní kosmetiky Pevonia pomáhají vyhladit vrásky, minimalizovat póry a perfektně hydratovat.
více zde
27.08.2013 |

Harmonie podzimu

Kolekce pro letošní podzim a zimu francouzské značky UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris) se zaměřuje na luxusní perfektní materiály a jejich dokonalé zpracování v duchu francouzského savoir-faire. Modely jsou inspirovány městskou elegancí, stylovou ležérností venkova i prvky pánské módy. Oblečení zaujme dokonalou souhrou pařížské elegance a vysoce aktuálních prvků. Perfektně propracované střihy i vzory vytvářejí neodolatelné kombinace. Škála použitých materiálů je velmi široká. Setkáme se s klasickou vlnou, ale také s denimem, úpletem, kůží, hedvábím a nestárnoucí delikátní krajkou.

více zde
31.07.2013 |

Rosacea

Ruměná tvář nebývá známkou zdraví, ale příznakem nemoci zvané acne rosacea (nebo jen rosacea). Léčba zatím neexistuje, ale možné je mírnit příznaky. Významně napomáhá i volba správně zvolených kosmetických produktů pro ošetřování pleti. Takové nabízí i řada Ligne Rose RS2 americké přírodní kosmetiky Pevonia Botanica.
více zde